Віталій Кличко: «У вересні на сміттєспалювальному заводі «Енергія» завершать заміну всіх електрофільтрів»

Сміттєспалювальний завод «Енергія» завершує встановлення нових електричних фільтрів. У вересні всі електрофільтри на заводі будуть оновлені. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від користувачів Facebook.

«Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія», що переробляє в теплоенергію чверть твердих побутових відходів Києва, завершує програму зі встановлення нових електричних фільтрів. Програма з оновлення фільтрів, що очищують димові гази від забруднюючих речовин, була розрахована на кілька років. У попередні роки встановили три нових електрофільтри. У вересні завод завершить оновлення четвертого фільтра. Таким чином, фактично, модернізує систему очищення димових газів», – сказав Віталій Кличко.

Також на заводі за два роки буде встановлена система хімічного очищення газів за сучасними європейськими стандартами.

«Загалом проблема, звичайно, є. І місту потрібне комплексне рішення щодо переробки сміття у столиці. Ми працюємо над розв’язанням цього питання. Продовжуємо переговори з інвесторами. Займаємося і рекультивацією полігону в Підгірцях», – наголосив Віталій Кличко.

Друк