В КП «Київтеплоенерго» провели ряд виїзних штабів з підготовки до опалювального сезону

Підготовка теплового господарства столиці до зими проходить під чітким контролем КМДА та СП КТЕ «Київські теплові мережі». Саме за їхньою ініціативою протягом 14-21 червня на базі районів теплових мереж відбулося ряд виїзних нарад, де були зібрані представники усіх районів Києва. Під час зустрічей обговорювали питання щодо підготовки житлового господарства та паливно-енергетичного комплексу столиці до опалювального сезону.

В обговореннях взяли участь заступник директора Департаменту – начальник управління житлово-комунальної політики Департаменту Олександр Малихін, керівники СП «Київських теплових мереж», представники районних в місті Києві державних адміністрацій, керуючих компаній з обслуговування житлового фонду, Диспетчерської служби міста Києва, районів теплових мереж та інших теплопостачальних організацій.

Директор СП «Київські теплові мережі» Василь Деревицький відзначив, що привести в належний стан тепловий блок столиці: мережі, котельні, внутрішньобудинкове устаткування (внутрішні мережі, лічильники та інші), а також самі будівлі — це тривалий комплекс робіт, в якому задіяна кожна з вищезгаданих організацій. Якщо КП «Київтеплоенерго» готує зовнішні мережі столиці до опалювального сезону, то підготовкою внутрішніх мереж і будинків — займається будинкоутримувач. Саме він має зробити ревізію арматури, перевірити внутрішньобудинкові мережі, утеплити приміщення і отримати Акт готовності будівлі до опалювального сезону.

Під час виїзних штабів учасники звітували про стан підготовки своїх зон до зими, а також обговорювали питання, які виникають під час робіт та можливості оперативного їх вирішення.

Представники СП КТЕ «Київські теплові мережі» нагадали керуючим компаніям з обслуговування житлового фонду, що для своєчасної подачі тепла в будівлі вони мають отримати Акт готовності до 15 вересня.

Олександр Малихін запевнив, що надалі подібні зустрічі проходитимуть в кожному районі теплових мереж Києва щомісяця. На них учасники звітуватимуть про проведену роботу та поточний стан підготовки їхніх об’єктів до зими. В КМДА та КП «Київтеплоенерго» сподіваються, що такі наради сприятимуть кращій підготовці столиці до опалювального сезону.

Друк