Аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» щодоби ліквідовують близько 40 аварійних пошкоджень теплових мереж

Понад 44% гідравлічних випробувань провели спеціалісти столичного комунального підприємства «Київтеплоенерго» в ході підготовки до опалювального сезону. Під час випробувань вони встигли виявити 1690 аварійних та гідравлічних пошкоджень з яких 1358 уже усунули. Щодоби аварійні служби КП ліквідовують близько 40 пошкоджень.

За словами головного інженера СП «Київські теплові мережі» Юрій Паливода, незважаючи на відсутність договору на поставку природнього газу, в КП «Київтеплоенерго» роблять усе можливе, щоб якісно і своєчасно підготувати тепловий комплекс міста до зими.

Головний інженер розповів, що сьогодні теплові мережі Києва знаходяться в незадовільному стані. Експлуатаційний строк служби трубопроводів становить 25 років, в той час як значна їх кількість вже його відпрацювала. Більшість з них потребують капітального ремонту, а інші – повної заміни. Лише від початку підготовки до опалювального сезону КП «Київтеплоенерго» під час усунення аварійних пошкоджень замінили більше ніж 5,67 км труб.

Наразі комунальне підприємство отримало вже перші поставки труб для ремонтних робіт — понад 2600 м (37 тонн) діаметром від 57 до 530 мм на суму 1,5 млн грн. Крім того очікуємо на постачання й інших матеріалів: запірна арматура, підшипники, люки, ущільнювачі для теплоізоляції та багато іншого. Загалом до кінця року в КП «Київтеплоенерго» планують придбати 353 тонни труб на 13,5 млн грн. Додатково ще очікують на поставку техніки: спецаварійних авто, кранів-маніпуляторів, екскаваторів та інших. Нагадаємо, що наразі автопарк КП «Київтеплоенерго» нараховує 211 одиниць спецтехніки.

Довідково

Гідравлічні випробування в Києві тривають з 10 квітня до 30 серпня включно. Наразі гідравлічні випробування теплових мереж проводять у семи районах столиці: Солом’янському, Святошинському, Подільському, Подільському та Голосіївському. У зв’язку з цим без гарячого водопостачання лишається 1946 споживачів: 997 житлових будинків, 38 лікувальних заклади, 43 дитячих садочків, 28 школа та 840 відомств.

Друк