Успішно провести опалювальний сезон в столиці і повернути гаряче водопостачання в домівки киян – головне завдання всієї команди КП «Київтеплоенерго» – виконавчий директор Юлія Орел

Ключовим завданням для колективу Комунального підприємства «Київтеплоенерго» є якісна підготовка до опалювального сезону та повернення киянам гарячої води. У «Київтеплоенерго» сподіваються, що протягом місяця питання із заборгованістю за природний газ у столиці буде вирішене. Про це та інше розповіла виконавчий директор КП «Київтеплоенерго» Юлія Орел в інтерв’ю ESPRESO.TV в програмі «Energo Life».

КП «Київтеплоенерго» за підтримки КМДА, Мінрегіону та Уряду України не дозволили зупинитися столичній ТЕЦ-5, уникнувши ризику надзвичайної ситуації. Щоб забезпечити стабільну роботу ТЕЦ комунальне підприємство уклало тимчасовий договір на закупівлю природного газу в комерційного постачальника – компанії ПАТ «ДК» Укрнафтобуріння». Таке тимчасове рішення, за словами Юлії Орел, дозволить забезпечити стабільне енергозабезпечення та життєдіяльність міста поки комунальне підприємство вирішить спір і прийде до базового рішення з НАК «Нафтогаз України».

Виконавчий директор КП «Київтеплоенерго» відзначила, що наразі питання з укладанням договору з НАК «Нафтогаз України» лишається відкритим і вирішується в судах.

Юлія Орел розповіла, що сьогодні затверджені уже всі тарифи для діяльності КП «Київтеплоенерго» на виробництво теплової та електричної енергії, транспортування теплової енергії та постачання послуг для споживачів.

«Сьогодні тарифи для підприємства підтверджені і вони лишилися на рівні попередніх. Тобто ми не підняли тарифи для населення і лишили їх на попередньому рівні, знайшли варіанти оптимізації в середині підприємства, щоб не створювати зайве навантаження на населення», — зазначила Юлія Орел.

Крім того виконавчий директор відзначила, що незважаючи на труднощі КП «Київтеплоенерго» продовжує готувати теплові мережі міста до зими.

«Ми знайдемо вихід і опалювальний сезон не буде зірваний. Це головне завдання, яке стоїть перед усіма співробітниками КП «Київтеплоенерго», таке завдання перед нами ставить місто і ми це зробимо», — сказала Юлія Орел.

Друк