У Києві замінили 29 км найбільш зношених теплових мереж

У Києві продовжується активна підготовка до опалювального сезону та заміна найбільш аварійних теплових мереж. На сьогодні в столиці вже замінили майже 29 км. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Цього року ми виконуємо масштабну програму модернізації теплових мереж і обладнання. Виділено більше 500 млн грн на заміну мереж: плануємо модернізувати 130 км до початку наступного опалювального сезону», – сказав він.

У Деснянському районі, а саме на території мікрорайону Троєщина, замінять майже 14 км труб. Зношені трубопроводи замінюються на нові, щоб зменшити кількість пошкоджень у наступному опалювальному сезоні.

Завершуються роботи на вул. Бальзака, 56-А, де ремонтується близько 1,2 км. Планується також виконати заміну на проспекті Маяковського, 24-А і 30-А, на бульварі Висоцького, 4-А.

Заміна зношених тепломереж на нові та попередньо ізольовані триває на вул. Вербицького (Харківський масив). До початку опалювального сезону «Київтеплоенерго» перекладе понад 8 км трубопроводів, які постачають тепло та гарячу воду до 14 житлових будинків, 2 шкіл та 1 дитячого садочку.

На опалення укладаються попередньо ізольовані трубопроводи, у яких термін безаварійної роботи 25 років. А на гарячу воду використовуємо пластикові труби зі строком служби не менше 30-40 років. При цьому замінюються зношені мережі не по кілька метрів, а повністю – від теплового пункту до будинку, що у майбутньому допоможе зменшити тепловтрати, а також уникнути перебоїв у постачанні послуг мешканцям будинків.

Пантелеєв нагадав, що перевірити, де триває чи планується заміна теплових мереж можна за допомогою сервісу Карта ремонту теплових мереж – https://kte.kmda.gov.ua/gmap/

Друк