На проспекті Свободи Київтеплоенерго замінить понад 2 км зношених тепломереж

Заміну зношених теплових мереж розпочато на проспекті Свободи, де перекладуть понад 2 км труб. Від цих мереж залежить постачання тепла і гарячої води до 3 житлових будинків і 1 дитячого садочку. Про це телеканалу «Київ» повідомив головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Паливода.

У м. Києві проводиться масштабна реконструкція і ремонт тепломереж, які знаходяться у незадовільному стані. Більша частина мереж експлуатується вже понад 40 років, вони давно відпрацювали свій ресурс і потребують повної заміни.
Заміна мереж охопить усі райони столиці. Нещодавно роботи розпочали у Подільському районі. Так, на проспекті Свободи замінять понад 2 км мереж від теплового пункту до 3 житлових будинків і 1 дитячого садочку.

«На опалення укладаються попередньо ізольовані трубопроводи, у яких термін експлуатації 25 років. А на гарячу воду використовуємо пластикові труби зі строком служби 30-40 років. При цьому ми замінюємо зношені мережі не по кілька метрів, а повністю – від теплового пункту до будинку. Що у майбутньому допоможе зменшити тепловтрати, а також уникнути перебоїв у постачанні послуг мешканцям будинків» – зауважив головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Паливода.

Після завершення робіт із заміни мереж на зазначеній ділянці буде відновлено асфальтне покриття і зелену зону.

Нагадаємо, цього року КП «Київтеплоенерго» планує замінити у столиці понад 130 км зношених трубопроводів на нові. Де саме у Києві з’являться нові мережі можна дізнатися на карті ремонту  https://kte.kmda.gov.ua/gmap/

Друк