У Києві підключено 90,3% житлових будинків до опалення, що обслуговуються комунальними керуючими компаніями

23 жовтня у Києві розпочали підключення будинків до тепла. Станом на сьогодні, 28 жовтня, опалення увімкнули у 7 273 житлових будинків, що обслуговуються комунальними керуючими компаніями, а це становить 90,3%.

Також до тепла підключено 1822 будинки ОСББ, ЖБК, відомчих інвестиційних тощо, що становить 55,5%. Ці будинки підключаються за індивідуальними заявками органів правлінь. Без відповідних звернень будинки підключити не можуть. Тому представники органів правлінь, управителів будинків мають або подати відповідну заявку, або поінформувати мешканців будинку про дату старту опалення.

Нагадаємо, незважаючи на збільшення затрат підприємства через зростання вартості газу, тарифи на тепло КП «Київтеплоенерго» для категорії «населення» підвищуватися не будуть. Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 млрд грн, щоб забезпечити стабільне проходження опалювального сезону і не допустити зростання тарифів на тепло для населення.

Також проведений комплекс ремонтних робіт та реконструкція теплових мереж і об’єктів теплогенерації. У 2021 році замінили понад 70 км тепломереж на найбільш аварійних ділянках. Найбільш масштабні проєкти – на вулицях Гетьмана, Архипенка, Вифлеємській, Кулібіна, Старонаводницькій, Леваневського. Загалом із 2019 року в столиці замінили 340 км аварійних тепломереж.

Друк