У Києві під час гідравлічних випробувань виявили та ліквідували 250 пошкоджень на теплових мережах великого діаметру – Петро Пантелеєв

У столиці на завершальній стадії підготовка до опалювального сезону. У процесі проведення гідравлічних випробувань на теплових мережах міста ліквідували понад 2,2 тисячі пошкоджень, що могли б статися взимку. Із них 250 пошкоджень усунуті на трубопроводах великих діаметрів – пів метра і більше. Про це сьогодні під час пресбрифінгу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що внаслідок ворожих ударів минулої зими було серйозно пошкоджено близько 63% обладнання, необхідного для нормального й стабільного проходження осінньо-зимового періоду. Тому завдання підготовки ускладнене необхідністю максимально можливого відновлення пошкодженого обладнання паралельно з виконанням планових робіт.

«Усі основні роботи вже виконані, на окремих об’єктах – на завершальній стадії, адже ми не припиняємо працювати, поки дозволяє погода. Замінюємо аварійні ділянки мереж, проводимо відновлювальні роботи на великих енергетичних об’єктах тощо. Подбали також, щоб навіть за умови відсутності електроенергії працювали котельні. Зі 157 котельнь 100 мають можливість оперативного підключення до генераторів. Також маємо арсенал мобільних котельнь, що можуть оперативно підтримувати тепло в таких закладах як лікарні, пологові будинки. Тобто оснащення котельних, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення не припиняється», – сказав Петро Пантелеєв.

Друк