У Києві на трьох об’єктах розпочата реконструкція тепломереж

У Києві стартували масштабні роботи з модернізації теплових мереж. Зокрема, Комунальне підприємство «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочало роботи на трьох об’єктах: вул. Бальзака, 56-А, проспект Оболонський, 36-А та вул. Йорданська, 18-А, де буде замінено 1539 м трубопроводів. Про це повідомив в ефірі телеканалу «Київ» головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Паливода.

Під час реконструкції теплових мереж у 2019 році КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» здійснить заміну найбільш зношених трубопроводів, що мають високу статистику повторення аварійних пошкоджень.

«Ми відходимо від точкових замін по кілька метрів, натомість робимо капітальний ремонт – повністю перекладаємо теплові мережі від центрального теплового пункту до всіх будинків. Наразі роботи із заміни зношених трубопроводів вже розпочато на трьох об’єктах за адресами: вул. Бальзака, 56-А, проспект Оболонський, 36-А та вул. Йорданська, 18-А».

За словами Юрія Паливоди, у цьому році таких об’єктів буде 120, з них: 20 – магістральних мереж, 100 – розподільчих. При цьому для заміни трубопроводів будуть застосовуватися нові технології.

«Всі труби перекладаються на сучасні: для централізованого опалення – це труби з попередньою заводською тепловою та гідроізоляцію (ПІТ), які мають аварійну сигналізацію, що прискорить пошук ділянки пошкодження. Такі труби з гарантійним строком більше 30 років. А для гарячого водопостачання будемо використовувати полімерні труби, які також попередньо покриті тепло- та гідроізоляцією. Вони гнучкі і легкі у прокладанні – бригада з чотирьох осіб може за зміну прокласти до 400 м трубопроводів. В них гарантійний строк до 50 років».

Нагадаємо, одразу після завершення опалювального сезону, КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочало масштабну ремонтну програму тепломереж, яка охопить усі райони м. Києва. Загалом у столиці буде замінено більше 130 км трубопроводів.

Друк