У 13 житлових будинках Києва встановлять лічильники тепла з охоронною системою

КП «Київтеплоенерго» разом з міською владою розпочинають роботу щодо встановлення лічильників тепла з охоронною системою, щоб запобігти крадіжкам вузлів обліку. Наразі у столиці заплановано встановити нові лічильники із сигналізацією у 13 житлових будинках.  Про це повідомив Костянтин Лопатін, директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго».

«Встановлення охоронної системи лічильника здійснюється на підставі рішення загальних зборів мешканців багатоквартирного будинку. У будинку, де було вкрадено лічильник, безкоштовно встановлять новий вузол обліку з охоронною системою. При цьому мешканцям необхідно буде лише сплачувати щомісячну абонплату за охоронну сигналізацію. Її розмір становитиме у середньому від 10 до 20 грн з квартири, залежно від кількості квартир у будинку», – повідомив Костянтин Лопатін.

За його словами, нові вузли обліку із охоронною сигналізацією вже встановлені у 3 житлових будинках на вулицях Марини Цвєтаєвої і Сержа Лифаря.
Нагадаємо, встановлення загальнобудинкового лічильника дає можливість мешканцям сплачувати за опалення на 30% менше, ніж тим киянам, у яких не встановлений вузол обліку (в таких випадках нарахування здійснюється за нормою споживання).

Друк