Тарифи Київтеплоенерго на тепло для населення в опалювальному сезоні 2021/2022 залишаться незмінними

В опалювальному сезоні 2021/2022 тарифи на тепло для населення залишаться на рівні минулого року. Вартість 1 Гкал тепла — 1654,41 грн з ПДВ. Такий тариф затверджено розпорядженням КМДА від 19 жовтня 2021 року № 2176.

Незважаючи на збільшення затрат підприємства через зростання вартості газу, тарифи на тепло КП «Київтеплоенерго» для категорії «населення» підвищуватися не будуть. Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 мільярди гривень. Це один із необхідних кроків, щоб стабільно пройти опалювальний сезон і не допустити зростання тарифів на тепло для населення. Рівень вартості тепла для мешканців багатоквартирних будинків залишається незмінним уже впродовж трьох років поспіль.

Рішення про незмінність тарифів в опалювальному сезоні 2021/2022 було прийнято міською владою на виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води, укладеного 30 вересня поточного року.

Розпорядження про встановлення тарифів КП «Київтеплоенерго» для населення — за посиланням.

Нагадаємо, раніше Київтеплоенерго повідомляло про зміну тарифів для комерційних, бюджетних і релігійних організацій (розпорядження КМДА від 13 жовтня 2021 року № 2145).

 

Друк