Столична енергетика та виклики пандемії

Напередодні чудового весняного свята USAID Проект енергетичної безпеки запросив представників енергокомпаній, Верховної Ради, Міністерства енергетики, НКРЕКП, АМКУ та експертів громадських організацій на онлайн круглий стіл «Жінки в енергетиці 2021: пріоритети на шляху до покращення різноманіття та інклюзивності в контексті пандемії COVID-19».

Дисципліна, прийняття, впевненість, баланс, розвиток, перезавантаження, прогрес, можливості — такими словами-асоціаціями наділили цей рік учасники зустрічі: представники енергокомпаній, Верховної Ради, Міністерства енергетики, НКРЕКП, АМКУ та експерти громадських організацій.

Як зазначила Юлія Орел, заступник директора з інвестицій та перспективного розвитку КП «Київтеплоенерго», в умовах пандемії головним завданням компанії було забезпечення сталого енергопостачання Києва.

«Ми керуємо величезним енергокомплексом столиці, в нашій компанії працює 9 тис. осіб. І на нас лежала величезна відповідальність — забезпечити понад 1 млн клієнтів теплом та електроенергією. Наша стратегія подолання викликів пандемії полягала в оперативності, роботі на випередження ризиків, а також захисту від ураження Covid-19 персоналу і клієнтів компанії», — заначила Юлія Орел.

Основні факти про виклики пандемії, які стояли перед столичною енергетикою у цей пандемічний рік, — у презентації.

Друк