Сплачуйте за тепло за допомогою муніципальних онлайн-сервісів

В умовах запроваджених у столиці обмежувальних заходів та тимчасового припинення роботи муніципальних Центрів комунального сервісу Київтеплоенерго звертає увагу своїх клієнтів на платіжні онлайн-сервіси, за допомогою яких можна швидко, зручно й безпечно сплатити за спожите тепло, не виходячи з дому.

Для сплати спожитих послуг з опалення та гарячого водопостачання користуйтеся особистими кабінетами на сайтах Київтеплоенерго та «Центру комунального сервісу».
Звертаємо увагу, використовуючи особисті кабінети Київтеплоенерго та «Центру комунального сервісу» ви можете допомогти оплатити онлайн комунальні рахунки своїм старшим родичам, друзям чи сусідам, які зазвичай не користуються системами онлайн-платежів.
Щоб сплатити онлайн за допомогою кабінетів, достатньо зробити три простих кроки:
– створити обліковий запис (додавши прізвище, ім’я та електронну адресу);
– додати об’єкт (одну або декілька квартир, якщо ви хочете подбати про своїх старших родичів, друзів чи сусідів);
– сплатити зручним способом з поданого переліку. Власники «Картки киянина» можуть сплатити за послуги без комісії.
Окрім особистих кабінетів «Центр комунального сервісу» пропонує ще один спосіб оплати комунальних платежів — за допомогою QR-коду, що надрукований на кожному рахунку-повідомленні
Щоб оплатити спожиті послуги через QR-код, потрібно:
– встановити на смартфоні додаток для зчитування QR-коду, відсканувати код з рахунку та перейти за посиланням;
– ввести номер телефону і адресу;
– натиснути «Сплатити». Власники «Картки киянина» сплачують без комісії.

За допомогою цих сервісів, розрахуватися можна як за усі послуги разом, так і за будь-яку окремо.
У разі виникнення питань під час сплати, оперативно проконсультуватися можна через сторінки у соцмережі Facebook Київтеплоенерго та ЦКС або скориставшись формою зворотного зв’язку на сайтах.
Київтеплоенерго звертає увагу клієнтів: завдяки онлайн-сервісам сплачувати за тепло можна онлайн, не накопичуючи борги і дбаючи про стале енергопостачання столиці. Адже своєчасні оплати клієнтів за послуги є найголовнішою передумовою розрахунків за газ, який необхідний столиці для забезпечення потреб в теплі та електроенергії.

Друк