Спеціалісти Проекту USAID провели перші навчальні семінари для працівників КП «Київтеплоенерго»

6 та 11 липня в КП «Київтеплоенерго» (КТЕ) пройшли перші семінари для майже 100 працівників підприємства. Навчання організували в рамках співпраці КТЕ, КМДА, та Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID). Під час зустрічей експерти Проекту USAID розповіли співробітникам КТЕ про останні новини законодавства у сфері комунальних послуг. Семінари проходили у форматі активних дискусій. Зокрема учасники обговорювали актуальні питання формування тарифів на теплову енергію, складові тарифів, комерційні системи обліку та моделі договірних відносин між постачальником послуг і споживачем.

Наступний семінар, який відбудеться уже 19 липня, буде присвячений темі «Соціально-психологічні аспекти роботи зі споживачами». Загалом до кінця року Проект USAID проведе для працівників КТЕ дев’ять навчальних заходів, де будуть розглядатися різні аспекти роботи енергетичних підприємств у сфері теплопостачання відповідно до вимог профільного законодавства України з урахуванням сучасних міжнародних практик.

Нагадаємо, що нещодавно КП «Київтеплоенерго», Київська міська адміністрація та Проект USAID затвердили тристоронній робочий план. Протягом липня-грудня 2018 року USAID допоможе КТЕ з впровадженням довгострокового плану модернізації системи централізованого теплопостачання. Це лише один з багатьох кроків, які заплановано виконати, з відновлення муніципального управління майном громади м. Києва.

Друк