Працівники Київтеплоенерго пройшли навчання зі стресостійкості

Представники Київтеплоенерго пройшли навчання зі стресостійкості від Israel Trauma Coalition (ITC). Тренінги організовано з ініціативи Гендерного комітету КП «Київтеплоенерго» та за підтримки Управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА.

Навчання відвідали 40 співробітників підприємства. Тренінг проводив Андрій Маслюк, доктор психологічних наук, автор наукових праць про історію психології, соціальну психологію та психологію травми.
Мета навчання – розвивати резильєнтність, здатність впоратись зі складними життєвими обставинами та відновлюватися після стресу. Психологи ITC вчать слухачів знаходити сили, щоб долати виклики, спричинені війною. За їх твердженням, резильєнтність – це парасолька, яка допомагає людині залишатись сухими під час дощу та продовжувати йти вулицею.

Після тренінгу учасники мали нагоду поспілкуватись з ізраїльським психотерапевтом та директором освітніх програм Israel Trauma Coalition Олександром Гершановим та Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Михаелем Бродським.

Співпраця Київтеплоенерго та ITC розпочалась близько року тому. За цей час тренінги психологічної стійкості відвідали більше 300 працівників. Співробітники енергокомпанії висловили вдячність тренерам, організаторам та послу Ізраїлю за підтримку і допомогу під час війни.

Друк