Київтеплоенерго реконструювало тепломережу, якою постачається тепло для понад 1300 жителів Святошина

На Святошині Київтеплоенерго реконструює зношені розподільчі тепломережі, якими тепло постачається безпосередньо до будинків. Тут замінюють майже 400 метрів труб опалення та гарячого водопостачання.

Роботи ведуть поблизу проспекту Берестейського. Під час перекладки використовують нові сучасні труби європейського зразку. Для опалення – попередньо ізольовані металеві труби із системою сигналізації про пошкодження. Труби гарячого водопостачання замінюють на пластикові, попередньо утеплені. Вони більш надійні, легкі та просто монтуються. Термін експлуатації нових трубопроводів – 40-50 років.

Реконструкцію трубопроводів проводять в рамках підготовки теплового господарства столиці до опалювального сезону. Трубопровід тут прокладений ще у 1985 році та експлуатується майже 40 років Лише цього року на ділянці тепломереж сталось вісім пошкоджень, тому вона потребувала термінової заміни.

Ремонтні роботи ускладнювались великою кількістю підземних комунікацій, що підведені до житлових будинків. Тепломережі, на яких провели реконструкцію, забезпечують теплом та гарячою водою чотири багатоповерхівки, в яких проживає понад 1300 киян.

Друк