Працівники КП «Київтеплоенерго» ліквідували пошкодження тепломереж на вул. Стальського, 24 та замінили там 15 метрів мережі

Пошкодження тепломереж, яке було виявлено 7 серпня під час гідравлічних випробувань, за адресою вул. Стальського, 24, повністю ліквідували. За дві доби спеціалісти району теплових мереж «Троєщина» виявили порив, локалізували його та замінили близько 15 метрів трубопроводів, які забезпечують гаряче водопостачання та тепло для 9 багатоповерхових житлових будинків та дитячого садочку Дніпровського району.

«Порив стався на магістральній мережі діаметром 250 мм під час проведення гідравлічних випробувань трубопроводів від ТЕЦ-6. Оскільки перевірка труб виконується під підвищеним водяним тиском, ми слідкуємо за ділянками, де проводимо випробування. Спеціалісти прибули на місце пошкодження протягом 10-15 хвилин після пориву. На станції відразу знизили тиск та перекрили воду і того ж дня знайшли, розкопали та демонтували пошкоджену ділянку труб, а наступного дня уже уклали нові трубопроводи з теплоізоляцією та захисним шаром, які сподіваємося прослужать безаварійно ще багато років», – розповів головний інженер РТМ «Троєщина» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Руслан Макаров.

Він відзначив, щодоби аварійні бригади РТМ «Троєщина» під час гідравлічних випробувань фіксують та ліквідовують від трьох до шести пошкоджень теплових мереж. Заміна зношених трубопроводів – це найефективніший спосіб знизити кількість пошкоджень та розриттів, а також підготувати теплові мережі міста до опалювального сезону. Провести таку перевірку трубопроводів було б не можливо без гідравлічних випробувань з тимчасовим відключенням гарячого водопостачання. Саме тому, гідравлічні випробування – це один із етапів підготовки міста до зими, адже чим ретельніше ми проведемо перевірку мереж зараз, тим менше поривів та пошкоджень буде взимку.

Друк