Майже 70% житлових будинків столиці підключено до теплопостачання

З 25 жовтня 2019 року комунальне підприємство «Київтеплоенерго», згідно з розпорядженням КМДА, розпочало підключати житловий фонд до централізованого теплопостачання. Підключення тепла у будинках буде проводитися поступово протягом 10 днів, відповідно до затверджених з районними адміністраціями графіками. Про це повідомив головний інженер структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Юрій Паливода.

«Для підключення опалення в усіх житлових будинках необхідно близько 10 днів. Включення тепла відбувається поступово, що залежить від режимів теплопостачання і технологічних процесів. Станом на 12:00 30 жовтня 2019 р. у Києві підключено майже 70% житлових будинків. Також на сьогодні у повному обсязі Київтеплоенерго виконало усі письмові заявки щодо підключення до теплопостачання об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садочків, лікарень», – зазначив Юрій Паливода.

Нагадаємо, щоб забезпечити стабільний запуск опалювального сезону 2019/2020 в цілодобовому режимі працюватиме 29 постійних аварійних бригад Київтеплоенерго та 14 залучених бригад.

Друк