Підготовка до зими: Київтеплоенерго замінює обладнання тепломереж

В рамках підготовки теплового господарства столиці до наступного опалювального сезону Київтеплоенерго виконує ремонти тепломереж та модернізацію супутнього теплоенергетичного обладнання. Так, на бульварі Жуля Верна в одній із теплокамер замінили запірну арматуру, встановивши кульовий кран діаметром 400 мм та по 2 кульових крани діаметром 80 мм на байпасній та дренажній лінії. Коректна робота цього обладнання дозволить швидше та надійніше виконувати регулювання подачі теплонося у випадку пошкодження трубопроводу, а також мінімізує кількість відключених будинків на час проведення ремонтних робіт. Нова запірна арматура підвищить надійність роботи тепломереж у мікрорайоні.

Тепломережа, на якій проведено заміну обладнання введена в експлуатацію – 1988 року. Тут були встановлені старі засувки ще радянського зразка, які за тривалий час експлуатації вже вичерпали свій ресурс.

Завдяки проведеному ремонту та заміні застарілого обладнання теплокамери підвищиться надійність теплопостачання для 34 будівель Святошинського району: 27 житлових будинків, 6 навчальних закладів та 1 відомства.

Друк