Київтеплоенерго замінило понад 1,6 км тепломережі на Микільській Борщагівці

У рамках підготовки до опалювального сезону Київтеплоенерго проводить заміну найбільш зношених ділянок тепломереж. Одна з таких ділянок – на Микільській Борщагівці. Тут виконують роботи із заміни зношених розподільчих тепломереж опалення та гарячого водопостачання. Всього перекладають понад 1600 метрів труб.

Тепломережа тут прокладена у 1971 році і за понад 50 роки експлуатації вичерпала свій ресурс. Щороку на цій ділянці ставалось близько десяти пошкоджень. Через це на період проведення ремонту доводилось призупиняти подачу послуг з теплопостачання для частини багатоповерхівок на вул. Зодчих та Литвиненко-Вольгемут. Щоб уникнути аварійних ситуацій в майбутньому, вирішено замінити частину зношеної тепломережі.

Замість старих проклали нові сталеві труби діаметром від 50 мм до 200 мм. Також виконали їх гідроізоляцію та утеплення. До виконання робіт були задіяні аварійні та експлуатаційні підрозділи Київтеплоенерго. Зараз виконується завершальний етап робіт – благоустрій території на місці заміни тепломереж.

Друк