Підготовка до опалювального сезону: Київтеплоенерго ремонтує найбільш зношені ділянки тепломереж

Київтеплоенерго продовжує підготовку теплового господарства столиці до зими та ремонтує найбільш зношені ділянки тепломереж. Так, днями аварійники усунули пошкодження та замінили частину трубопроводу діаметром 400 мм на вулиці Ярославів Вал. Ним постачається тепло до 72 житлових будинків, 22 відомств, 2 лікарень та 2 шкіл. Тепломережа прокладена ще у 1987 році. За останні 5 років тут ставалось 1-2 пошкодження на рік. Щоб мінімізувати ймовірність відключення послуги для майже сотні будівель у разі виявлення пошкодження у холодну пору року, було вирішено замінити частину трубопроводу під час літньої ремонтної кампанії.

На провулку Чеховському тепломережа прокладена ще у 1965 році. Щоб покращити якість теплопостачання для 85 багатоповерхівок, 26 відомств, 3 навчальних та 3 лікувальних закладів, тут замінили частину трубопроводу діаметром 400 мм.

Обидві аварійні ділянки було виявлено під час проведення гідравлічних випробувань. Замість старих проклали нові сталеві труби, виконали їх утеплення та провели антикорозійні роботи.

Друк