Київтеплоенерго усунуло пошкодження тепломережі, виявлене під час проведення гідравлічних випробувань

На вулиці Цитадельній аварійна бригада Київтеплоенерго замінила пошкоджений фрагмент труби діаметром 300 мм. Аварійну ділянку було виявлено під час проведення гідравлічних випробувань. Пошкодження сталось на подавальному трубопроводі магістральній мережі.

Ця тепломережа забезпечує теплом та гарячою водою три житлові будинки на Цитадельній та Лейпцизькій. Трубопровід тут прокладений у 1972 році та за понад 50 років експлуатації вичерпав свій ресурс. Останнім часом на цій ділянці сталось 4 пошкодження та на час ремонтних робіт мешканці прилеглих будинків залишались без опалення та гарячої води.

Щоб попередити виникнення нових пошкоджень, було вирішено замінити аварійну ділянку. Замість старої проклали нову сталеву трубу, виконали її гідроізоляцію та утеплення. Перекладку проводили у тісному дворі багатоквартирного будинку, що ускладнювало під’їзд спецтехніки та проведення самих робіт. Усі роботи виконали менше, ніж за добу.

Після завершення ремонтних робіт на трубопроводі ще раз проведуть випробування. У разі виявлення повторного пошкодження можливе подовження терміну ремонту до повного відновлення надійності трубопроводу. Далі трубопровід запустять у роботу та повернуть постачання гарячої води клієнтам.

Друк