НКРЕКП затвердило для КП «Київтеплоенерго» тарифи на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6

Тарифи для комунального підприємства на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях затвердили сьогодні, 19 липня, під час робочого засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Відповідна постанова НКРЕКП №712 набирає чинності з 1 серпня 2018 року та діятиме до 31 грудня 2018 року.

Затверджені тарифи на відпуск електричної енергії дозволять КП «Київтеплоенерго» з 1.08.2018 продавати вироблену на ТЕЦ енергію на Оптовий ринок електроенергії (ОРЕ). А прийнятий тариф на теплову енергію, дасть змогу відпускати вироблену на ТЕЦ теплову енергію та надавати послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам.

Згідно з рішенням постанови №712 тариф на відпуск електричної енергії на столичних ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 з 01.08.2018 року становитиме – 182,32 грн за 1 кВт*год (без ПДВ).

Тарифи на виробництво теплової енергії:
для населення — 783,09 грн за 1 Гкал (без ПДВ);
для релігійних організацій — 476,04 грн за 1 Гкал (без ПДВ);
для установ, які фінансуються за рахунок державного та місцевого бюджету – 1185,21 грн за 1 Гкал (без ПДВ);
для інших споживачів — 1184, 587 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Варто зазначити, що тариф на виробництво теплової енергії є складовою загального тарифу для споживачів (тариф для споживачів залежить від тарифів на: виробництво, транспортування та постачання енергії).

Як відомо з 1 серпня 2018 року столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 переходять в управління комунального підприємства «Київтеплоенерго». Нагадаємо, що протягом останніх 16 років тепловий комплекс столиці перебував в управлінні приватного товариства «Київенерго». Повернення теплоелектроцентралей — це один із кроків КМДА в рамках повернення майна територіальної громади міста Києва з приватної власності в комунальну, для збереження та відновлення теплоенергетичного комплексу столиці України.

Друк