Нарахування киянам за опалення та гарячу воду за грудень зменшать на 22-23%

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» зменшить нарахування за тепло та гарячу воду за грудень на 22-23%. Відповідну інформацію сьогодні під час засідання колегії КМДА озвучив голова столичної адміністрації Віталій Кличко.

Наразі здійснюються коригування вартості, відповідні зменшені нарахування кияни отримають вже в січні 2020 року.

Підставою для перерахунку є прийняття 24 грудня 2019 року Кабінетом міністрів України постанови №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Постанова передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у зв’язку із зміною ціни природного газу, який використовується для виробництва теплоенергії, опалення та гарячої води. Питома вага природного газу в тарифах Київтеплоенерго складає близько 80%.

Перерахунок вартості цих послуг отримають усі категорії споживачів Києва.

Перерахунок проведено за методикою, наданою вищезазначеною урядовою постановою. Вона враховує вартість газу у відповідному місяці.

Інформація щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам у зв язку зі зміною ціни природного газу відповідно ПКМУ 1082 від 24 грудня 2019 р. розміщена в розділі Споживачам/Тарифи.

Друк