5 липня Київтеплоенерго розпочинає випробувати на гідравлічну міцність мережі зони теплопостачання ТЕЦ-5, у тому числі ділянку під мостом Патона. Це дозволить виявити слабкі місця трубопроводу, відремонтувати пошкоджені ділянки та підготувати тепломережу до теплових навантажень під час опалювального сезону.
Тепломережа під мостом Патона забезпечує теплопостачання близько 200 житлових будинків на Русанівці і Березняках.
Нагадаємо, гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.
Гідравлічні випробування у Києві проходять поетапно у кожній зоні теплоджерел (котелень, станцій теплопостачання, теплоелектроцентралей) згідно із затвердженим графіком.
Етап випробувань з 5 липня охоплює магістралі зони теплопостачання ТЕЦ-5 і районної котельні «Нивки». Сумарно вони обслуговують 920 житлових будинків, 31 лікарню, 98 навчальних закладів і 490 відомств.
Оновлений перелік адрес, де під час випробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання — на сайті КП «Київтеплоенерго». Також дізнатися терміни відновлення подачі гарячої води можна з оголошень на будинках, на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ або за номером телефону 15-57 або (044) 500-1557 (з мобільного).
Цього року Київтеплоенерго розпочало випробування тепломереж з 7 травня. За цей час гідравлічні випробування провели для майже 70% споживачів Києва, з них: 5608 житлових будинків, 126 лікарняних закладів, 566 навчальних закладів і 2099 відомств.
До уваги киян та гостей міста! Просимо дотримуватися правил безпеки. Паркуйте авто лише в дозволених місцях, не залишайте їх уздовж охоронних зон тепломереж (щонайменше на відстані 3 м від трубопроводу). Не наближайтеся до місця, де помітили просідання ґрунту чи витік води. Відразу ж повідомте про це Центральну диспетчерську за номером 1557.
Зазначимо, що система теплових мереж у Києві — це понад 2700 км. За 2019-2020 роки Київтеплоенерго провело повну реконструкцію 270 км мереж.