На тепломережах ТЕЦ-5 розпочалися гідравлічні випробування

КП «Київтеплоенерго» провело вже близько 50% гідравлічних випробувань столичних мереж для 7208 споживачів. Протягом 25 червня – 9 липня спеціалісти КП «Київські теплові мережі» тестуватимуть тепломагістралі, які живляться від ТЕЦ-5. Дана теплоелектроцентраль забезпечує гарячим водопостачанням 2640 споживачів у Солом’янському, Святошинському, Шевченківському, Печерському, Подільському, Дарницькому, Голосіївському та Дніпровському районах. Під час гідравлічних випробувань гаряче водопостачання на цій території буде припинено.

Станом на 25 червня 2018 року спеціалісти комунального підприємства «Київтеплоенерго» виявили 2294 експлуатаційних та гідравлічних пошкоджень з яких 2019 уже усунули.

Наразі в рамках підготовки міста до зими випробування проходять теплові мережі ТЕЦ-5, двох районних та семи квартальних котелень («Відрадний»; «Нивки» та «Бортничі»; «Дніпроводська»; «Щусєва-Котовського»; «вул. Депутатська, 2»; «Будівельників-10»; «Борщагівська – 154»; «вул. Депутатська, 1».

У зв’язку з цим без гарячого водопостачання лишається 3814 споживачів. Серед них: 2171 житловий будинок, 43 лікувальні заклади, 108 дитячих садочків, 77 шкіл та 1415 відомств.

Нагадаємо, що гідравлічні випробування у Києві тривають з 10 квітня по 30 серпня, згідно з графіком затвердженим в КМДА. Діагностика теплових мереж є обов’язковим заходом з підготовки теплового господарства міста до опалювального сезону, що допомагає виявити та ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок теплових мереж та запобігти появі пошкоджень під час опалювального сезону.

Друк