На Старонаводницькій замінюють ще одну аварійну ділянку тепломережі

За програмою реконструкції тепломереж столиці КП «Київтеплоенерго» замінює проблемні ділянки трубопроводів. Зараз тривають роботи в центрі міста на вул. Старонаводницькій.

За цьогорічною програмою заміни Київтеплоенерго продовжує реконструкцію на вулиці Старонаводницькій. Минулого року було замінено ділянку протяжністю більше кілометра. Цього літа — прокладуть ще понад пів кілометра нових тепломереж з попередньою ізоляцією і арматурою європейського зразка..

«Старі трубопроводи на Старонаводницькій пропрацювали понад 40 років. Вони давно вичерпали свій нормативний строк експлуатації — лише за останні чотири роки аварійні бригади усунули тут 6 пошкоджень. Тому було прийнято рішення замінити цю проблемну ділянку. Замість зношених трубопроводів будуть укладені нові попередньо ізольовані, які підвищать надійність теплозабезпечення 6 житлових будинків. Гарантійний термін служби нових мереж — 40-50 років», — зазначив директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Також зараз роботи з реконструкції тепломереж проводяться на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Гетьмана та Леваневського.

Нагадаємо, за програмою заміни у 2019-2020 роках в Києві замінили 270 км теплових мереж. Завдяки цьому вдалося на 15% знизити їх аварійність. Роботи проводяться за Інвестиційною програмою Київтеплоенерго та Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва.

Більше новин про столичну теплоенергетику — на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Друк