На Оболоні продовжується реконструкція тепломереж

За програмою заміни тепломереж Київтеплоенерго реконструює цього літа найбільш аварійні ділянки трубопроводів на Оболоні. На вулиці Архипенка і проспекті Героїв Сталінграда замінять понад 1,5 км трубопроводів, які пропрацювали майже 50 років.

Програма реконструкції тепломереж реалізується в Києві третій рік поспіль. Вона передбачає повну заміну зношених ділянок тепломереж на сучасні — з попередньою ізоляцією і арматурою європейського зразка з гарантійним терміном експлуатації 40-50 років.

«Ми продовжуємо заміну як магістральних трубопроводів, так і розподільчих, якими тепло і гаряча вода постачається безпосередньо до будинків. На Оболоні замінюємо ділянку, що пролягає у житловому кварталі на вулиці Архипенка і проспекті Героїв Сталінграда. Ця тепломережа була прокладена на початку забудови масиву — у 1973 році. Тільки за останні 5 років на ній усунули 22 пошкодження. Наразі із запланованих 1,5 км мереж опалення і гарячого водопостачання тут вже замінили близько 40%», — зазначив директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

 Минулого року на Оболоні Київтеплоенерго реконструювало трубопроводи на вулиці Йорданській. Замінили тепломережу протяжністю майже 3,5 км для 8 житлових будинків і дитсадка. Загалом у 2019-2020 роках Київтеплоенерго замінило 270 км теплових мереж. Завдяки цьому їхня аварійність знизилась на 15%.

Нагадаємо, система тепломереж у Києві — третя за розміром в Європі. Її загальна протяжність — понад 2,7 тис. км. На сьогодні 80% мають зношений стан, вони відпрацювали нормативний строк служби і потребують заміни.

Більше новин про столичну теплоенергетику — на нашому Telegram-каналі https://t.me/kyivteploenergo

Друк