На Солом’янці продовжують реконструкцію зношених тепломереж

За програмою заміни тепломереж Київтеплоенерго проводить реконструкцію трубопроводів у Солом’янському районі. Уздовж усієї вулиці Леваневського замінять зношену ділянку, яка пропрацювала майже 60 років (з 1962-го). Прокладуть нові трубопроводи з попередньою ізоляцією та запірною арматурою європейського зразка.

Від магістральної тепломережі на Леваневського в опалювальний сезон тепло отримують 25 житлових будинків, дві школи та два відомства. Щоб підвищити надійність їх теплозабезпечення тут замінять ділянку протяжністю майже 1,2 км.

«На сьогодні 80% теплових мереж у Києві вже відпрацювали нормативний термін експлуатації та потребують заміни. Щоб зменшити кількість їх пошкоджень, вже третій рік поспіль проводимо повну реконструкцію найбільш аварійних ділянок. Нині в активній фазі — роботи на Леваневського. Тут старі трубопроводи працювали ще з 1962-го року, вони давно вичерпали свій термін експлуатації і потребували заміни. Лише за останні кілька років на цій ділянці виявлено та усунуто  14 пошкоджень. Тепер, завдяки прокладанню нових мереж, вдасться суттєво підвищити надійність теплопостачання та уникнути тимчасових відключень тепла у будинках взимку»,зазначив директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Також на Солом’янці проводять реконструкцію ще однієї проблемної ділянки — на вулиці Гетьмана. Тут замінять майже 1 км тепломереж для 19 навколишніх житлових будинків. Крім того, роботи з реконструкції трубопроводів тривають в інших районах міста — на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Старонаводницькій.

Нагадаємо, у 2019-2020 роках в Києві замінили 270 км теплових мереж. Завдяки цьому вдалося на 15% знизити їх аварійність.

Роботи проводяться за Інвестиційною програмою Київтеплоенерго та Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва.

Більше новин про столичну теплоенергетику — на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Друк