На Караваєвих дачах проводять реконструкцію тепломереж, які пропрацювали більше 60 років

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» продовжує виконання програми модернізації тепломереж. Зараз роботи тривають в районі Кардач на Солом’янці уздовж вул. Вадима Гетьмана, де здійснюється заміна ділянки магістрального трубопроводу довжиною майже один кілометр і яка пропрацювала майже 60 років. Теплопостачання від цієї магістралі отримують 19 житлових будинків, школа, дитячий садок та низка відомств.

Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби європейського зразка діаметром 600 мм із системою сигналізації про пошкодження. Тут також встановлюють сучасну запірну арматуру. Нові труби розраховані на експлуатацію 40-50 років.

«Модернізацію трубопроводів у Києві ми проводимо вже третій рік поспіль та відмічаємо загальне зниження аварійності у районах, де відбувається заміна. Ділянка, що зараз реконструюється, є частиною магістрального трубопроводу, по якому тепло від районної котельні «Відрадний» подається до будинків мікрорайону. Це фактично транспортна артерія, від надійності якої залежить теплопостачання сотень квартир», — зазначив директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Також зараз роботи з реконструкції тепломереж проводяться на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Леваневського, Старонаводницькій.

Нагадаємо, за 2019-2020 роки у Києві провели повну реконструкцію 270 км трубопроводів. Завдяки цьому їхня аварійність знизилась на 15%.

Роботи проводяться за Інвестиційною програмою Київтеплоенерго та Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва.

Більше новин про столичну теплоенергетику — на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo.

Друк