На Оболоні, Подолі, Святошині та частині Шевченківського району замінили 5 км аварійних тепломереж

З початку 2023 року аварійно-ремонтні бригади Київтеплоенерго усунули 2,2 тис. пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання і ще понад 1,4 тис. пошкоджень теплотехнічного обладнання.

Найбільшу кількість труб замінили у Оболонському, Подільському, Святошинському та частині Шевченківського району. Загалом перекладено 5 км тепломереж, з них – 3 км централізованого опалення та 2 км гарячого водопостачання.

Оперативно виявити місце пошкодження, ліквідувати аварію та якнайшвидше відновити подачу тепла споживачам –  такі завдання стоять перед ремонтниками. Зазвичай терміни відновлення послуг з теплопостачання тривають в середньому не більше доби.

Щоденно у всіх районах столиці Київтеплоенерго одночасно залучає понад 400 працівників аварійно-відновлювальної служби та близько 150 одиниць спецтехніки (автомобілі швидкого реагування, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо).

Після виявлення пошкодження його одразу локалізують, ділянка тепломережі відключається. На місце виїжджає одна з 38 міських аварійно-відновлювальних бригад та починає ремонтні роботи. Якщо пошкодження сталось без витоку теплоносія на поверхню – залучається спеціалізована діагностична служба.

Відновлювальні роботи у Києві ускладнюються розгалуженою підземною системою комунікацій. Тепловики взаємодіють з представниками сервісних служб міста (газовики, електрики, водоканал тощо), щоб не пошкодити інші міські мережі. Після розриття пошкоджену ділянку трубопроводу демонтують, а замість неї прокладають нову і відновлюють теплопостачання.

Друк