На Нивках завершені випробування тепломереж

Починаючи з 16 червня Київтеплоенерго проводило гідравлічні випробування тепломереж зони теплопостачання районної котельні «Нивки». Постачання гарячої води до будинків на Нивках відновлюється раніше запланованого терміну.

Під час випробувань виявили 39 пошкоджень трубопроводів. Тепловики працювали цілодобово, щоб у період карантину зменшити час відсутності гарячої води. В результаті випробування на Нивках вдалося завершити раніше. Сьогодні гарячу воду вже розпочали подавати до квартир у 311 житлових будинків у Подільському, Святошинському і Шевченківському районах Києва.

В опалювальному сезоні 2019/2020 виробництво тепла котельнею «Нивки» склало 216 тис. Гкал. Виявлення й усунення пошкоджень під час випробувань дозволяє зменшити тепловтрати та мінімізувати кількість аварійних відключень тепла взимку.
Через обмежувальні заходи у зв’язку з COVID-19 цього року гідравлічні випробування в Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай — 12 травня. За 6 тижнів Київтеплоенерго перевірило готовність до зими 56% магістральних мереж і 74% квартальних котелень.

Дослідження теплових мереж на гідравлічну міцність є обов’язковою умовою підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону. Випробування проводяться щороку відповідно до Правил з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Оновлений перелік адрес будинків, де через гідравлічні випробування тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, — на сайті Київтеплоенерго: https://kte.kmda.gov.ua/gidravlichni-vyprobuvannya-za-adresamy/.

Більше новин про життя столичного енергокомплексу — на Telegram-канал Київтеплоенерго https://t.me/kyivteploenergo.

Друк