На Київській ТЕЦ відзначили 105-у річницю з Дня народження видатного енергетика Євгена Чулкова

З нагоди відзначення 105-ї річниці з дня народження легенди української енергетики – Євгена Чулкова на території ТЕЦ-5 відбулась урочиста зустріч за участі працівників теплоелектроцентралі та ветеранів праці галузі з усієї України. Учасники заходу вшанували пам’ять видатного енергетика та поклали квіти до пам’ятника, який був відкритий до його сторіччя.

На зустрічі були присутні фахівці, яким пощастило працювати пліч-о-пліч з Євгеном Івановичем та разом будувати українську енергетику. Захід відкрила Зоя Томаш, секретар правління ГО “Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики” і запросила до слова колишніх колег Чулкова: Семена Поташника, Леоніда Сосюкіна, Миколу Хоменка та Сергія Бондарєва, які поділилися теплими спогадами про свого керівника.

На захід завітав Геннадій Варламов, представник Київського технічного університету імені Сікорського, який розповів про започаткований Євгеном Чулковим конкурс «Молодь – енергетиці України», який починаючи з 2004 року проводиться щорічно.

Директор структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» Олександр Шевченко зазначив: «Приємно усвідомлювати, що такі зустрічі вже стали доброю традицією для нас та щороку збирають енергетиків з усієї України, щоб вшанувати пам’ять та покласти квіти до пам’ятника людини-легенди. А ще хочу звернутися до всіх ветеранів і подякувати вам за працю та особистий внесок кожного в енергетичну галузь України».

Завершуючи зустріч, Зоя Томаш підсумувала: «Євген Чулков за своє життя отримав безліч подяк та нагород, проте головною відзнакою є щира повага та пам’ять не одного покоління енергетиків».

Друк