КП «Київтеплоенерго» автоматизує управління активами завдяки міжнародній технічній допомозі

На підставі п. 44 Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» повідомляємо, що USAID Проект енергетичної безпеки, донором якого є Агентство США з міжнародного розвитку, та виконавцем американська компанія «Tetra Tech ES, Inc.», надало міжнародну технічну допомогу КП «Київтеплоенерго».

В результаті плідної співпраці з міжнародними донорами комунальне підприємство на безоплатній та безповоротній основі  отримало в користування програмний продукт для бухгалтерського та управлінського обліку «Управління виробничим підприємством для України». Авторське майнове право на цей програмний продукт належить компанії OÜ Molenari: Address is Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laulupeo tn 24, 10128), Естонія.

КП «Київтеплоенерго» висловлює щиру подяку за плідну та результативну  співпрацю «Tetra Tech ES, Inc.» та американському народу, за кошти якого здійснюється реалізація USAID проекту технічної допомоги «Проект енергетична безпека України».

Друк