Місто продовжить ремонт обладнання заводу «Енергія» для підвищення екологічності його роботи – Пантелеєв

З 1 серпня повернула в управління міської громади теплоенергетичний комплекс, у тому числі, і сміттєспалювальний завод «Енергія». Місто планує продовжити модернізацію обладнання на заводі в рамках інвестиційної програми. Про це в інтерв’ю УНІАН розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Понад один мільйон двісті тисяч тон сміття щорічно утворюється в місті Києві.

Заступник голови деталізував, що близько 40% сміття вивозиться на полігон №5, ще 25% – на сміттєспалювальний завод «Енергія», близько 15% – на шостий полігон, до 8% сортується і переробляється, залишок – вивозиться на полігони в Київській області. З 2014 року на «Енергії» розпочаті ремонтні роботи.

«На заводі проведений капремонт двох котлоагрегатів та заміну двох електрофільтрів, які очищують димові гази від пилу. Реконструкція дозволила знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу більше, ніж у двічі. Ми плануємо відновити її в рамках інвестиційної складової тарифу. Провести капремонт ще двох існуючих котлів та двох електрофільтрів, а також модернізацію двох кранів твердих побутових відходів. Загальна вартість цих робіт близько 120 млн грн. Окремі кошти будуть виділені на систему хімічного очищення димових газів. Проект передбачає встановлення сучасного європейського обладнання, що підвищить екологічні показники заводу», – повідомив Петро Пантелеєв.

Друк