«КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» закликає учасників конкурсних процедур до прозорої та відповідальної співпраці

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в публічній комунікації називатиме підрядників, що порушують умови договору та не відповідають заявленим на платформі публічних закупівель «Прозоро» ресурсним характеристикам. Такою є офіційна позиція колективу «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», який у своїй роботі зіштовхнувся з недобросовісними діями підприємств, що перемогли на «Прозоро», однак свідомо зірвали терміни виконання за угодою зобов’язань та заблокували будь-який контакт.

Одним з таких підприємств стало ПП «УКРЗІЗ», що взяло участь у тендері на постачання чергової партії спецодягу для КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». За перемогу в тендері змагалися чотири компанії, однак ПП «УКРЗІЗ» подало найвигіднішу цінову пропозицію: замість 9 млн грн підприємство запропонувало виконати замовлення, відповідно до технічного завдання, за 6,5 млн грн. Термін пошиття одягу, відповідно до зобов’язань, – 8 тижнів.

Однак уже в процесі співпраці ПП «УКРЗІЗ» надіслало зразки тканин, що не відповідали вимогам закупівлі та порушило домовленості щодо передоплати. У відповідь на зауваження з боку «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» підрядник ПП «УКРЗІЗ» припинив відповідати на листи і дзвінки замовника. На зв’язок представник підрядної організації вийшов лише 11 січня 2019 року та повідомив, що дія договору закінчилася і продовжувати його УКРЗІЗ не буде.

У зв’язку з вищезазначеною ситуацією КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» змушене було звернутися в поліцію з заявою про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 192 Кримінального кодексу України.

Однак, щоб провести новий тендер, КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» потрібно щонайменше місяць.

Комунальне підприємство «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» займає ключове місце в питанні стабільного теплопостачання міста, забезпечуючи м. Київ послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання. В ході своєї діяльності підприємство укладає договори з підрядними організаціями на закупівлю робіт та послуг. Подібні методи роботи з боку підрядників створюють серйозні додаткові труднощі, які підприємство щоразу змушене долати.

При цьому саме КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», за рейтингом «Прозоро», входить в ТОП-5 замовників, які дотримуються найкращих практик, тобто процедури закупівель підприємства відповідають усім правилам та вимогам передбаченим чинним законодавством.

Колектив КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» закликає підприємства, що беруть участь у конкурсних процедурах до прозорої та відповідальної співпраці і продовжуватиме називати підрядників, які цих принципів не дотримуватимуться.

Друк