Київтеплоенерго ремонтує обладнання насосної станції, яка обслуговує Оболонь та Мінський масив

Київтеплоенерго проводить ремонт на одній із насосних станцій, яка є важливою ланкою у забезпеченні теплопостачання Оболоні та Мінського масиву. Вона забезпечує зниження тиску в зворотному та подавальному трубопроводах теплових магістралей, що пролягають від двох великих теплоджерел енергокомплексу столиці.

Станція обладнана чотирма потужними мережними насосами, кожен з яких прокачує 2500 тонн теплоносія за годину та підтримує необхідний тиск в трубопроводах.

Обладнання насосної станції працює вже майже 40 років і потребує ремонту. Станція працює постійно, і лише 2 тижні міжопалювального сезону є у енергетиків для її відновлення та ремонту. Цього року тут міняють запірну арматуру на подавальному трубопроводі. Це дві засувки діаметром 900 мм.

Замість старих встановлюють сучасні засувки європейського зразка. Вони покращать здатність станції оперативно переключати чи відключати постачання теплоносія у випадку аварійних ситуацій. Усі ремонтні роботи працівники Київтеплоенерго виконують власними силами.

Ремонт запірної арматури на насосній позитивно вплине на надійність теплопостачання для клієнтів Оболонського району, а це – 766 житлових будинки, 93 навчальні заклади, 14 лікарень та більше тисячі відомств.

Друк