Київтеплоенерго проводить реконструкцію магістральної тепломережі на Кільцевій дорозі

На Південній Борщагівці Київтеплоенерго розпочало реконструкцію зношеної магістральної тепломережі, що забезпечує теплом та гарячою водою цілий мікрорайон. Роботи ведуться на вул. Кільцева дорога, де за останні роки сталось шість пошкоджень тепломережі.

Магістральний трубопровід діаметром 800 мм має стратегічне значення для теплопостачання усього житлового масиву, тому було прийнято рішення про його перекладку. Замість старих прокладуть понад 200 м нових труб магістральної тепломережі. На період ремонтних робіт Київтеплоенерго здійснило переключення споживачів на інше теплоджерело, щоб зберегти постачання гарячої води мешканцям Південної Борщагівки.

Для заміни тепломереж Київтеплоенерго використовує сучасні попередньо ізольовані труби європейського зразка. Вони оснащені спеціальними датчиками системи аварійної сигналізації, яка у випадку пошкодження трубопроводу дозволить з високою точністю визначити місце пошкодження і максимально локалізувати територію розриття. Строк експлуатації таких трубопроводів – 40-50 років.

Усі роботи проводяться в рамках підготовки теплового господарства столиці до наступного опалювального сезону. Це дозволить зменшити кількість пошкоджень на проблемних ділянках трубопроводів та мінімізувати терміни відключення опалення у період проведення ремонтів.

Друк