Київтеплоенерго проводить комплексну підготовку до опалювального сезону теплоджерела, яке обслуговує Позняки, Осокорки та Харківський масив

Щоб забезпечити стале проходження опалювального сезону 2023/2024, Київтеплоенерго проводить комплексну підготовку станції теплопостачання на Лівому березі. Вона забезпечує централізованим опаленням та гарячою водою близько 700 будівель — понад 300 житлових будинків, 300 відомств та близько 30 навчальних закладів Позняків, Осокорків та Харківського масиву.

Наразі на теплоджерелі триває капітальний ремонт насоса хімочищеної води. Він перекачує великі обсяги води для підготовки теплоносія.

Також на теплоджерелі повністю замінять трубопровід води підживлення теплової мережі. А стару запірну арматуру — на обладнання від провідних європейських виробників.
Триває очищення солевих ям для реагенту, необхідного для регенерації фільтрів очищення і помʼякшення води для підживлення тепломережі.

Загалом у ході підготовки до наступного опалювального сезону на всіх теплоджерелах Києва проводять діагностику, ремонт і налагодження водогрійних котлів та допоміжного обладнання. Перевіряється стан інженерних мереж, димових труб, насосного та іншого обладнання, яке відповідає за генерацію та транспортування тепла до осель киян.

Друк