КП «Київтеплоенерго» уже виявило 924 пошкоджень тепломереж і 773 ліквідувало

Підготовка Києва до зими триває. Станом на 24 травня спеціалісти комунального підприємства «Київтеплоенерго» виявили 924 пошкодження теплових мереж міста. 773 з них уже успішно вдалося ліквідували.

Гідравлічні випробування в Києві проходять у плановому режимі і триватимуть до 30 серпня. Протягом 10 квітня – 24 травня фахівці СП «Київські теплові мережі», в рамках гідравлічних випробувань, встигли виявити 346 пошкодження, 248 з яких ліквідували.

Частково випробування уже завершилися у Святошинському, Голосіївському, Подільському, Шевченківському, Солом’янському та Дарницькому районах. Станом на 24.05.2018 року перевірку пройшли: СТ «Біличі», 3 районні котельні («Мінська», «Центральна», «Веркон») та 74 — квартальних котелень.

Протягом 21 травня – 5 червня випробування тривають у 6 районах Києва: Голосіївському, Дарницькому, Оболонському, Подільському, Святошинському та Шевченківському. У зв’язку з цим гаряче водопостачання припинено для 1858 споживачів. Серед них: 1121 житловий будинок, 23 лікувальних закладів, 71 дитячий садочок, 41 школа та 602 відомства.

Окрім того від початку міжопалювального періоду в Києві виявили 578 експлуатаційних пошкоджень теплових мереж, з яких ліквідували 525.

Нагадаємо, що підготовка до зими в Києві розпочалася відразу після завершення попереднього опалювального сезону. З 10 квітня до 30 серпня в місті триватимуть гідравлічні випробування, які дозволять якісно підготувати теплові мережі міста до нового опалювального сезону. У гідравлічних випробуваннях задіяні близько 600 працівників КП «Київтеплоенерго» та 100 одиниць спецтехніки.

Довідка! Гідравлічні випробування – один із різновидів діагностики теплових мереж, який застосовують в Києві щороку в міжопалювальний сезон. Це потрібно для перевірки трубопроводів і вчасного виявлення та ремонту пошкоджених та зношених ділянок тепломереж.

Згідно з нормативами, випробування здійснюються за допомогою води температурою до +400С, що подається до тепломереж з підвищеним тиском. Виконувати такі роботи з увімкненим централізованим гарячим водопостачанням неможливо! Саме тому, під час гідравлічних випробувань гаряче водопостачання споживачів припиняється. Графік проведення випробувань щороку погоджується з КМДА. Але варто розуміти, що роблять це для того, щоб підготувати тепломережі до зими, аби в холодну пору року кияни були надійно забезпечені теплом.

Будьте уважними! КП «Київтеплоенерго» звертається до киян із проханням бути уважними та дотримуватися заходів безпеки в місцях, де проходять гідравлічні випробування: при виникненні провалин ґрунту чи асфальту, появи води чи пари на поверхні за жодних обставин не наближайтеся до них. Повідомте про пошкодження контакт-центр КП «Київтеплоенерго» 15-57 або 247-40-40.

Також не варто паркувати автівки над люками теплових камер. Це підвищує можливість пошкодження транспорту та унеможливлює оперативне відключення пошкоджених ділянок.

КП «Київтеплоенерго» перепрошує своїх клієнтів за тимчасові незручності, які зумовлені необхідністю якісної підготовки столичних тепломереж до наступного опалювального сезону.

Друк