КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та USAID Проект енергетичної безпеки підписали Меморандум про взаєморозуміння

24 квітня КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та компанія Tetra Tech ES, Inc. (Tetra Tech), яка є виконавцем Проекту енергетичної безпеки що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), керуючись принципами ефективної взаємодії та співробітництва, спрямованих на реформування енергетики України, підписали Меморандум про взаєморозуміння та домовилися про співробітництво щодо залучення та використання міжнародної технічної допомоги для реалізації Програми в Україні. «Головна мета нашої співпраці – це створення умов для надання «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»  більш надійних, якісних та доступних послуг мешканцям міста Києва.В основу покладено розробку національного програмного документу та стратегії реалізації реформ. Енергетична безпека одного з найбільших теплопостачальних комплексів Європи – це пріоритет національної безпеки країни»,- зазначив Шукру Богут, USAID, керівник Проекту енергетичної безпеки.

Проект енергетичної безпеки спрямований на надання КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» підтримки у реалізації інвестиційних проектів, допомоги у проведенні експертних оцінок, розробці ТЕО та проектної документації,  забезпечення фінансування таких заходів, в тому числі ‒ з впровадження механізму державно-приватного партнерства. Усі заходи спрямовані на модернізацію теплового комплексу столиці, підвищення виробничих потужностей генеруючих об’єктів Підприємства і покращення якості послуг з централізовано опалення та гарячої води для киян.

Директор КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Вячеслав Бінд зазначив: «Партнерство з Проектом енергетичної безпеки є безпрецедентним з точки зору фінансування муніципального підприємства у сфері енергетики зі сторони міжнародних фінансових організацій. Особливо актуальною ця співпраця є напередодні входу в новий ринок електроенергії, який уже стартував в Україні. Ми сподіваємось, що наприкінці 2019 року ми отримаємо вагомі результати».

ДОВІДКОВО! З 1 травня 2018 року тепловий комплекс столиці перейшов в управління КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Наразі комунальне підприємство забезпечує м. Київ послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання і входить в трійку найбільших у світі комунальних підприємств у сфері теплозабезпечення та енергетики.

До складу КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» входять: СП «Київські ТЕЦ» – ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, єдиний в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія», та СП «Київські теплові мережі» – 180 теплоджерел та понад 2,7 тис. км тепломереж у двотрубному вимірі.

Друк