КП «Київтеплоенерго» ˗ реконструкція теплокамери магістральної тепломережі на Подолі не вплине на постачання гарячої води мешканцям району

Київтеплоенерго завершує реконструкцію теплокамери на магістральній тепломережі,  якою постачається опалення та гаряча вода для всього Подолу. Це велика підземна конструкція площею 130 м2, де розташоване теплоенергетичне обладнання.

Ремонтники вже замінили усю запірну арматуру на магістральних трубопроводах діаметром 700 мм та основні елементи трубопроводів. Замість зношених встановили сучасні засувки від провідного світового виробника. Вони надійніші в експлуатації та дозволяють швидше виконувати операційні завдання з подачі теплоносія для 395 житлових будинків, більше 400 відомств, 50 навчальних закладів та 3-х лікарень на Подолі.

У разі виявлення пошкоджень тепломереж нова запірна арматура допоможе аварійним бригадам прискорити початок ремонтних робіт та скоротити терміни відсутності послуг у клієнтів.

Щоб мешканці Подолу не залишались без гарячого водопостачання на період проведення робіт, теплоенергетики зробили тимчасову конструкцію, по якій в обхід камери теплоносій подається клієнтам.

На наступному етапі робіт планується виконати заміну магістральних тепломереж.

Друк