КП «Київтеплоенерго» продовжує гідравлічні випробування тепломагістралей: пошкодження мережі на мосту Патона локалізоване

КП «Київтеплоенерго» продовжує гідравлічні випробування основних тепломагістралей міста. Зокрема, на гідравлічну міцність та щільність перевіряють тепломережу під мостом Патона. Магістральний трубопровід забезпечує теплом Русанівку і Березняки. Сьогодні о 13:30 в результаті випробувань тут було виявлено пошкодження.

Аварійна бригада «Київтеплоенерго» оперативно локалізувала місце витоку. Наразі триває підготовка до проведення ремонтних робіт, які будуть виконувати верхолази.

Нагадаємо, гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до осінньо-зимового періоду від 10.12.2008р. № 620/378. Теплові мережі випробовують на гідравлічну міцність та щільність, щоб своєчасно виявити «слабкі» місця трубопроводів і зменшити рівень аварійності під час опалювального періоду.

Друк