КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» підписало Меморандум із міжнародними партнерами щодо розвитку теплоенергетичного комплексу столиці

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та Київська міська державна адміністрація підписали Меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) щодо міжнародного співробітництва у модернізації та розвитку теплоенергетичного комплексу столиці.

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» входить у трійку найбільших у світі комунальних підприємств у сфері теплозабезпечення та енергетики, що надає послуги з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання.

Сьогодні на балансі підприємства найбільша та найпотужніша в Україні ТЕЦ-5, наймолодша теплоелектроцентраль – ТЕЦ-6, єдиний в Україні сміттєспалювальний завод Енергія, 194 котельні майже та 2,7 тис. км тепломереж у двотрубному вимірі. Автопарк налічує 400 одиниць транспортних засобів. Злагоджену роботу забезпечує штат майже з 8 тис. співробітників.

В рамках меморандуму планується напрацювати фінансовий пакет. Йдеться про інвестиції в 100 млн доларів на модернізацію теплоенергетичного комплексу. Отримання першочергових інвестицій можливе вже в найближчі 2-3 роки. Кошти будуть спрямовані на реконструкцію, заміну та модернізацію інфраструктури централізованого теплопостачання у м. Києві.

«Для підвищення ефективності та зменшення втрат потрібно замінити до 75% теплових мереж, включаючи створення нових теплопунктів. Інвестиції будуть спрямовані на комплексну модернізацію та відновлення виробничого обладнання, термін експлуатації якого закінчився, із заміною на більш ефективні та конкурентоздатні варіанти», – зазначив директор КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Вячеслав Бінд.

Підписання даного меморандуму, це результат спільної роботи, підтримки КМДА, особисто мера – Віталія Кличка, міжнародних партнерів – USAID. Ми вдячні за допомогу та надану КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» унікальну можливість модернізувати теплоенергетичний комплекс столиці та реалізувати проекти з кращим європейським досвідом, які допоможуть нам забезпечити киян якісними і стабільними послугами.

Друк