Фахівці КП «Київтеплоенерго» отримали сертифікати тренерів з гендерної рівності за результатами тренінгів USAID Проекту Енергетичної безпеки

12 листопада 2019 р. у КП «Київтеплоенерго» відбулося офіційне вручення сертифікатів учасникам тренінгової програми з питань гендерної рівності та недискримінації від USAID Проекту енергетичної безпеки. Протягом червня-вересня 2019 р. 33 спеціаліста комунального підприємства, серед яких 5 чоловіків та 28 жінок, пройшли навчання і тепер самостійно можуть проводити тренінги з питань гендеру  на робочому місці та виконуватимуть роль «адвокатів» з гендерної рівності.  Програмою було передбачено проведення тренінгів з питань гендерної рівності, навчання учасників методом «Тренінг для тренерів», розробку проекту гендерного плану та створення гендерного комітету КП «Київтеплоенерго».

Тренер програми – спеціалістка з гендерних питань USAID Проекту енергетичної безпеки Юлія Галустян зазначила, що основна мета тренінгової програми передбачала  надання учасникам знань про гендер та гендерну рівність, виявлення ознак гендерної нерівності та дискримінації у сфері професійного розвитку, озброєння вміннями з гендерної чутливості та гендерної культури.

Набуті знання сприятимуть забезпеченню рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків як у трудовому житті, так і в громаді.  Найбільш активних учасників тренінгової програми запрошено до складу гендерного комітету, який буде працювати на базі КП «Київтеплоенерго» як дорадчо-консультативний орган. Одним із перших завдань для гендерного комітету є затвердження гендерного плану.

USAID Проект Енергетичної Безпеки надаватиме методичний та технічний супровід діяльності гендерного комітету та співпрацюватиме із КП «Київтеплоенерго» у напрямі забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків

До відома :

Ґендерна рівність — рівний правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості для його реалізації, що дозволяє особам обох статей брати рівну участь у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Друк