До початку опалювального сезону на Київських ТЕЦ відремонтовано більш ніж 1,5 тисячі одиниць обладнання

У рамках підготовки до опалювального сезону 2019/2020 КП «Київтеплоенерго» провело планові та поточні ремонти на усіх об’єктах господарювання. Так, на Київських теплоелектроцентралях (ТЕЦ) №5 і № 6 проведено ремонт понад 1,5 тисячі одиниць обладнання. Зокрема, на ТЕЦ-5 відремонтували енергоблок № 1, що перебуває в експлуатації вже понад 40 років і від роботи якого залежить надійність і стабільність постачання тепла до будинків столиці. Про це повідомили у структурному підрозділі «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго».

«Основою теплоелектроцентралі є енергоблоки, тому щоб підвищити надійність роботи ТЕЦ особливу увагу приділяємо саме їхньому ремонту. Енергоблок включає в себе цілий комплекс обладнання: котли, турбіни, генератори, що безпосередньо забезпечують виробництво теплової та електричної енергії для міста. Натепер ми вже завершили капітальний ремонт останнього з чотирьох енергоблоків – енергоблоку № 1», – зазначив начальник котлотурбінного цеху ТЕЦ-5 структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго» Сергій Момотюк.

За його словами, на енергоблоці № 1 провели капітальний ремонт турбіни, а також замінили поверхні нагрівання (ширми) енергетичного котла на нові.

Крім того, у рамках підготовки до роботи взимку на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 відремонтували понад 1,5 тисячі одиниць основного і допоміжного обладнання. Зокрема провели ремонт: більш ніж 250 насосів і насосного обладнання, понад 320 вимикачів ліній електропередач і трансформаторів, а також більш ніж 800 електродвигунів. Це те обладнання, яке щодня забезпечує надійну роботу Київських теплоелектроцентралей.

Друк