До опалювального сезону Троєщина отримала 2,5 км нової сучасної тепломережі

Київтеплоенерго реконструювало аварійну ділянку тепломереж на проспекті Маяковського. Замінено 2,5 км трубопроводів опалення та гарячого водопостачання, які обслуговують майже три тисячі киян.

Ділянка тепломереж на Троєщині, де здійснена масштабна реконструкція, була прокладена в 80-х рр. За останні кілька років на ній усунули 62 пошкодження.

За Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2020 рік тут здійснено повну заміну старих труб на сучасні попередньо ізольовані, обладнані запірною арматурою європейського зразка. У разі пошкодження система сигналізації трубопроводу інформуватиме про точне місце пошкодження, що дозволить прискорити проведення ремонтних робіт та відновлення послуг.

Нові тепломережі розраховані на експлуатацію впродовж 40-50 років. Сучасні труби забезпечать надійне постачання тепла і гарячої води майже 3 тис. киян.

«Ділянка мережі на проспекті Маяковського вважалась однією з найбільш проблемних на Троєщині. Минулого року ми отримали багато скарг клієнтів на відсутність послуг у зв’язку з аварійними пошкодженнями на ній. Відповідно, цього року була запланована і здійснена її повна реконструкція. Загалом цього року ми замінили близько 100 км таких проблемних ділянок в усіх адміністративних районах столиці», — зазначив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Зазначимо, що за два роки поспіль Київтеплоенерго уже замінило 230 км тепломереж.

Більше новин про теплопостачання у столиці — на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook.

Друк