Діагностика та відновлення: Київтеплоенерго відремонтує понад 1600 будинкових лічильників тепла

Цього року, як і минулого, Київтеплоенерго реалізує програму ремонту будинкових лічильників тепла. Згідно з програмою, у 2021 році першочерговому ремонту підлягають понад 1600 будинкових приладів. З них — майже 20% (304) уже підготували до зими. Фінансування робіт здійснюється за рахунок внесків за обслуговування будинкових приладів обліку, передбачених Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2119-VIII.

У зоні обслуговування Київтеплоенерго — майже 10 тис. столичних багатоповерхівок. Їх оснащеність будинковими лічильниками тепла складає близько 90%. Встановлені прилади обліку у житлових будинках забезпечують коректність і прозорість нарахувань за тепло в опалювальний сезон.

«Програма ремонту передбачає діагностику технічного стану приладів, виявлення дефектів та подальше їх усунення. Залежно від типу пошкодження та його складності ремонтні роботи проводяться спеціалістами Київтеплоенерго або ж виробниками приладів. Загалом у рамках цьогорічної програми планується ремонт більш ніж 1600 будинкових лічильників тепла у зоні обслуговування Київтеплоенерго та Єврореконструкції. Крім цього, також передбачена позачергова метрологічна повірка лічильників після ремонту», — розповів директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

До слова, у Києві програма ремонту будинкових приладів обліку тепла реалізується другий рік поспіль. Так, у минулому році Київтеплоенерго виконало програму в повному обсязі — відремонтували майже 1400 теплолічильників. Відповідно, сумарно за 2 роки буде відремонтовано більш ніж 3000 приладів.

Нагадаємо, КП «Київтеплоенерго» входить у трійку найбільших теплопостачальних комплексів у Європі. Підприємство забезпечує у Києві близько 90% потреб у теплі, майже 60% — в електроенергії.

Усі новини про столичну теплоенергетику — читайте на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo

Друк