День Працівників ЖКГ

«КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», як комунальне підприємство, вперше відзначило день працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Директор Підприємства Вячеслав БІНД привітав колег з професійним святом, подякував за внесок кожного в спільну справу та побажав ніколи не здаватися та не зупинятися на досягнутому.

До поздоровлень приєднався заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро ПАНТЕЛЕЄВ, який зазначив, що незважаючи на всі випробування, КП «Київтеплоенерго» вдалося виконати поставлені перед ним завдання та розпочати опалювальний сезон вчасно. Петро ПАНТЕЛЕЄВ нагородив кращих працівників почесними грамотами та подяками від міського голови.

Окрім того, працівників привітав заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Олександр МАЛИХІН та вручив подяки від Департаменту.

В свою чергу, голова Київської міської профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Юрій БОНДАРЕНКО привітав та нагородив подяками кращих працівників від Профспілки.

Вітаємо всіх причетних до житлово-комунальної сфери з професійним святом та бажаємо успіхів та високих досягнень в роботі.

Друк