Аварійні бригади Київтеплоенерго працюють в посиленому режимі

З початком опалювального сезону аварійні бригади Київтеплоенерго переведені у посилений режим роботи. Для оперативного реагування у режимі 24/7 працюють 35 аварійних бригад (1130 співробітників). У середньому щодоби вони усувають 30-40 пошкоджень.

На сьогодні 80% тепломереж відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни. Оперативне реагування на аварійні пошкодження трубопроводів забезпечують 35 бригад Київтеплоенерго, які працюють в цілодобовому режимі у всіх районах міста. Це 1130 працівників різних спеціальностей, кожен з яких бере участь у ліквідації пошкоджень і відновленні опалення у столичних багатоповерхівках. Ремонтники виявляють і локалізують витоки теплоносія, замінюють пошкоджені ділянки труб, виконують дренажні та інші технологічні роботи.

Столичну систему теплопостачання обслуговує автопарк спецтехніки — близько 350 одиниць. З 2018 року Київтеплоенерго оновило понад 30 % парку спецтехніки. А за два останні роки на ліквідації пошкоджень виїхали 33 нові аварійно-відновлювальні автомобілі та пересувна діагностична лабораторія.

Щоб мінімізувати кількість пошкоджень на трубопроводах у холодну пору року, Київтеплоенерго у міжопалювальний період щорічно проводить гідравлічні випробування теплових мереж. Це дозволяє зменшити кількість аварійних виїздів, однак через загальну зношеність трубопроводів повністю уникнути пошкоджень неможливо.

Нагадаємо, столична система теплопостачання — одна з трьох найбільших в Європі. Це 2,7 тисяч кілометрів тепломереж. За три роки поспіль Київтеплоенерго провело повну реконструкцію 340 км трубопроводів на найбільш аварійних ділянках.

Більше новин на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploеnergo

Друк